סיפורים ישנים

שחזור צילומים ישנים

צילומים ישנים, כמו זכרונות, דוהים ככל שעובר הזמן. מקבלים צורה משלהם, משתנים ומתאימים את עצמם למציאות אחרת.
עד כדי כך שלפעמים כבר לא ברור מה באמת קרה. האם כתם הזמן מסתיר בדיוק מאחוריו את התשובה.

כיום, באמצעות שימוש בתוכנות מחשב מתאימות ובהרבה דיוק וסבלנות, ניתן לשחזר תמונות ישנות וצילומים דהויים ולשפר את מצבם.

טכניקת השחזור מאפשרת לנקות כתמי זמן (הנוצרים בדרך כלל מנגיעה באצבעות ומבלאי הנייר), ולהתגבר גם על קמטים, כפלים בנייר ולפעמים גם להשלים חלקים קרועים.אין צורך לוותר על הזכרונות הישנים. אפשר להאריך את משך החיים שלהם ולשמר את העבר.צביעת צילומים
יש קסם בצילומי שחור לבן. ניחוח עתיק, חידה. אך יש גם ריחוק, ניכור, חוסר שייכות.
מצד אחד, תחושה אומנותית, המון חופש להשלים לבד, לנחש, לשער מה הצבעים. מצד שני, הצילום נראה כאילו לקוח מעולם אחר. נותן תחושה של מציאות בה לא היו צבעים.
אך הצבעים היו. הסביבה היתה שוקקת, מלאת חן וצבע.
באמצעות שיטה מתקדמת לצביעת תמונות בצורה ממוחשבת, ניתן לסרוק את הצילומים הישנים ולהוסיף להם בחזרה צבעים. חלק גדול מהצבעים יהיו צבעים משוערים וחלקם קרובים למציאות תוך כדי ייעוץ, ואיסוף מידע רלוונטי.

הצילומים הישנים הצבועים מקבלים חיים חדשים. פתאום הצילומים של סבתא וסבא שכאילו נלקחו ממציאות אחרת, מקבלים קונטקסט חדש, מאפשרים להתחבר ולהתקרב.0544.678.752
כל הזכויות שמורות - יובל דביר © 2011

Attractive and uk replica watches mechanically finished movements are as if they were frozen. In the two replica watches before and after the sapphire between the glass box, giving rolex replica the impression is like floating in the air. Dome-shaped crystal provides a full-size (36 mm), and the perspective of the beauty of the movement,Perfect replica watches uk function of the eccentric swing Tuo.